Abbedissen Begravelsesbyrå AS ble etablert i 1991 i Fyllingsdalen av Odd og Liv Abbedissen.
I 2008 etablerte vi oss også med eget kontor for begravelsesbyrået i Åsane. Mens hovedkontoret for begravelsesbyrået ligger i Fyllingsdalen fortsatt.
Vi bistår med begravelser/bisettelser i hele Stor-Bergen og distriktene rundt. Ta gjerne kontakt dersom du lurer på noe om begravelse.

Sissel Abbedissen begravelse Daglig leder

Sissel Abbedissen
Daglig Leder
sissel@abbedissen.no

Helge Spilde
Arbeidsleder
helge@abbedissen.no

Andre Abbedissen Gravferdskonsulent

Andre Abbedissen
Gravferdskonsulent
andre@abbedissen.no

Tone Blindheim Gravferdskonsulent

Tone Blindheim
Gravferdskonsulent
tone@abbedissen.no

Lene Merete Kumhle
Gravferdskonsulent
lene@abbedissen.no

Morten Skagen
Gravferdskonsulent
morten@abbedissen.no

Andreas Myredal
Gravferdskonsulent
andreas@abbedissen.no